čtvrtek 20. června 2013

Send to Kindle

čtvrtek, června 20, 2013 bez komentáře


Na stránkách Amazonu je možnost stáhnout si aplikaci Send to Kindle. Takže máte možnost posílat knížky a dokumenty (recepty, deníček atd...) přímo do kindlu, aniž byste museli použít Calibre. Tyto dokumenty lze použít z několika zdrojů.

Můžete si ho nainstalovat, aby se stal součástí internetovéh prohlížeče. Lze tedy posílat text ze stránek, články apod...:
» Send to Kindle for Google Chrome
» Send to Kindle for Mozilla Firefox

Nebo můžete posílat z počítače. To používám nejčastěji. Nainstalujete, vyberete soubor, kliknete pravým tlačítkem myši a dáte Send to Kindle:
» Send to Kindle for PC
» Send to Kindle for Mac


Dalšími možnostmi jsou posílání přes email nebo androidy:
» Send to Kindle for AndroidSdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne Vždycky mě bavilo hrát si s grafikou, dělat blogy a jejich vzhledy. Nikdy jsem se nepovažovala za nějakého experta a ani nikdy nebudu. To, co sem publikuji jsou věci, které by se mohly někomu do budoucna hodit nebo i mě samotné, pokud bych nějaký postup zapomněla... Každopádně jsem ráda, že sem tam si nějaký článek najde svého čtenáře nebo rovnou uplatnění :-)

štítky

0 komentářů:

Okomentovat