neděle 15. prosince 2013

Dnes jsem si vyzkoušela novou funkci. A to je odesílání dokumentů pomocí Calibre, ale ne přes kabel. Přesněji řečeno emailem. Díky této funkci si můžete zasílat knihy, jakékoli jiné dokumenty, uložené obsahy stránek nebo RSS kanály.
Můj návod.

Kopírovat se zdrojem!


Zvolíme -> (pokud nemáte na hlavní liště, tak nastavíte v Předvolby -> Panel nástrojů)


Kliknutím zvětšíte

Po zadání všech parametrů klikneme na Otestovat email. Pokud vše proběhne jak má (což se mi podařilo na několikátý pokus, než jsem vypilovala všechna tato nastavení, tak doufám, že vám se to povede na poprvé), napíše se, že email byl úspěšně odeslán.


Kliknutím zvětšíte

Vše je teď připraveno. Stačí si jen vybrat nějaký dokument a vyzkoušet to. Doporučuji jako první zkusit nějaký malý, ať nečekáte na výsledek dlouho...

Kliknutím zvětšíteSdílení článku:

Autorka článku:

Lucy Lillianne Vždycky mě bavilo hrát si s grafikou, dělat blogy a jejich vzhledy. Nikdy jsem se nepovažovala za nějakého experta a ani nikdy nebudu. To, co sem publikuji jsou věci, které by se mohly někomu do budoucna hodit nebo i mě samotné, pokud bych nějaký postup zapomněla... Každopádně jsem ráda, že sem tam si nějaký článek najde svého čtenáře nebo rovnou uplatnění :-)


vydáno: neděle, prosince 15, 2013
vaše reakce: bez komentáře
se štítkem:

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)