neděle 15. prosince 2013

Jako testovací stránku jsem si vybrala idnes.cz. Na stránce úplně dole jsem si našla RSS kanál. A vyberu si například Zprávy...Můj návod.

Kopírovat se zdrojem!


Otevřeme Stáhnout zprávy - Přidat vlastní zdroj zpráv (pokud nemáte na hlavní liště, tak nastavíte v Předvolby -> Panel nástrojů) a v okně nastavíme toto:Kliknutím zvětšíte


A klikneme na Přidat zdroj. Nastavíme Název zdroje v horní čísti okna a klikneme vlevo na Přidat/aktualizovat zdroj. Takže vlevo budete mít název uživatelského zdroje a vpravo název zdroje z internetu.


Kliknutím zvětšíte


A okno zavřeme (nevím proč, ale i když si všechno uložím, stále to hlásí, jestli chci opustit okno bez uložení. Tak dám ano. Nastavení zůstane a může se pokračovat dál. Budete už muset vyzkoušet sami, co vám to udělá). Klikneme na tlačítko

Kliknutím zvětšíte


Klikněte na Stáhnout teď, abyste zjistili, zda vám to funguje. Můžete si nastavit i automatické stahování. Všimněte si však poznámky, že pro funkční plánování musíte mít calibre puštěné. Po stažení budete mít mobi soubor, který si můžete do čtečky poslat přes kabel nebo použít email.Sdílení článku:

Autorka článku:

Lucy Lillianne Vždycky mě bavilo hrát si s grafikou, dělat blogy a jejich vzhledy. Nikdy jsem se nepovažovala za nějakého experta a ani nikdy nebudu. To, co sem publikuji jsou věci, které by se mohly někomu do budoucna hodit nebo i mě samotné, pokud bych nějaký postup zapomněla... Každopádně jsem ráda, že sem tam si nějaký článek najde svého čtenáře nebo rovnou uplatnění :-)


vydáno: neděle, prosince 15, 2013
vaše reakce: bez komentáře
se štítkem:

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)