pátek 12. února 2016

Volný layout #2

pátek, února 12, 2016 7 komentářů

Pro blogspot

Dneska jsem dodělala i druhý layout. Je ve dvou verzích a liší se obrázky v hlavičce. Asi se dají najít nějaké detaily na úpravu. To bych řešila v případě, že by měl někdo zájem :-)


Vintage verze zde

Knižní verze zdePůvodní verze zde


Předem upozorňuji, že nejsem žádný expert na šablony. Umím jen pár věcí, většinou akorát vyměňuji určité prvky. Nastavování těchto šablon na váš blog je vaše riziko. Doporučuji nejprve udělat zálohu staré šablony.Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne Vždycky mě bavilo hrát si s grafikou, dělat blogy a jejich vzhledy. Nikdy jsem se nepovažovala za nějakého experta a ani nikdy nebudu. To, co sem publikuji jsou věci, které by se mohly někomu do budoucna hodit nebo i mě samotné, pokud bych nějaký postup zapomněla... Každopádně jsem ráda, že sem tam si nějaký článek najde svého čtenáře nebo rovnou uplatnění :-)

7 komentářů:

 1. Musím říct, že ta knižní verze je naprosto dokonalá, skoro o ni přemýšlím :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :-) No to už jste tři :-D Ale snad se nějak domluvíme :-)

   Vymazat
 2. Knižní verze je opravdu krásná... jen přemýšlím, jestli ji po tobě chtít, nebo si počkat na to, s čím přijdeš příště :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nevím za jak dlouho něco dalšího udělám. Přece jen tyto dva jsem měla už nějakou dobu rozdělané. A další mi může trvat i týdny... Jestli to bude mít úspěch, budu se snažit dělat další knižní šablony, ale čas je neúprosný... :-)

   Vymazat
  2. Tak jak koukám, zájemců máš asi opravdu hodně :) A jelikož pevně věřím, že uděláš další, možná i trošku barevnější, tak si ráda počkám :) Stejně se teď blogem sotva mihnu, takže pár týdnů uteče jako nic :)

   Vymazat
 3. Vážně přemýšlím o té knižní verzi! Akorát mi trochu nevyhovuje písmo...
  Každopádně odjíždím na hory, ale po nich bych se ráda domluvila.. :)

  OdpovědětVymazat


 • Tutorial na šablony

  Krok za krokem, jak si vytvořit vlastní blogovou šablonu po svém...

 • Tipy pro blogery

  Nápady a postřehy, odkoukané fígle, prostě vše, co by se vám mohlo hodit při práci na vašem vlastním blogu...

 • Moje grafika

  Amatérské pokusy o grafiku, mnohdy vytvořené s obrovským štěstím nebo díky volně stažitelné předchystané práci...

 • Calibre program

  Pár návodů s postupy, které jsem objevila díky experimentům s programem nebo diskuzním fórům na netu. Calibre slouží ke správě elektronických knih...