sobota 2. září 2017


Možná jste už na některých blozích viděli statistiky. Pokud taky jedny chcete, zde je návod na to, jak je přidat na blog. Nejenže vidíte kolik lidí vám chodí denně a týdně, mohou vám statistiky chodit i v týdenním shrnutí mailem a navíc můžete sledovat i další detaily :-)

Můj návod.

Kopírovat se zdrojem!

Jako první navštivte stránky toplistu. Nahoře vpravo kliknete na Zaregistrovat a vyplníte krátký formulář. Po zpracování vpravo kliknete na Kód na stránku a zkopírujete číslo ID. To pak vložíte do tohoto kódu:

<center><a href="http://www.toplist.cz/"><script language="JavaScript" type="text/javascript">
<!--
document.write('<img src="http://toplist.cz/count.asp?id=ID&logo=mc&http='+escape(document.referrer)+'&t='+escape(document.title)+
'&wi='+escape(window.screen.width)+'&he='+escape(window.screen.height)+'&cd='+escape(window.screen.colorDepth)+'" width="88" height="60" border=0 alt="TOPlist" />');
//--></script><noscript><img src="http://toplist.cz/count.asp?id=ID&logo=mc" border="0"
alt="TOPlist" width="88" height="60" /></noscript></a>
</center>

Doporučuji použít tento kód přes javascript, než přímo z toplistu. Z mojí zkušenosti vím, že to potom dělá neplechu se šablonou. Tohle je však odzkoušené a bez problému... Pak už jen stačí vložit do menu nebo do zápatí.

Do emailu vám pak bude chodit, pokud budete chtít, takováto statistika:


A pokud vás to zajímá detailněji, můžete sledovat například takovéto statistiky a nejenom je.Stačí na hlavní stránce zadat do vyhledávání ID. Kliknout na detaily, zvolit co vás zajímá a potvrdit. A statistika je na světě :-)Sdílení článku:

Autorka článku:

Lucy Lillianne Vždycky mě bavilo hrát si s grafikou, dělat blogy a jejich vzhledy. Nikdy jsem se nepovažovala za nějakého experta a ani nikdy nebudu. To, co sem publikuji jsou věci, které by se mohly někomu do budoucna hodit nebo i mě samotné, pokud bych nějaký postup zapomněla... Každopádně jsem ráda, že sem tam si nějaký článek najde svého čtenáře nebo rovnou uplatnění :-)


vydáno: sobota, září 02, 2017
vaše reakce: bez komentáře
se štítkem:

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)


  • Tipy pro blogery

    Nápady a postřehy, odkoukané fígle, prostě vše, co by se vám mohlo hodit při práci na vašem vlastním blogu...

  • Moje grafika

    Amatérské pokusy o grafiku, mnohdy vytvořené s obrovským štěstím nebo díky volně stažitelné předchystané práci...

  • Calibre program

    Pár návodů s postupy, které jsem objevila díky experimentům s programem nebo diskuzním fórům na netu. Calibre slouží ke správě elektronických knih...